vonios kambarys

Kaip įsirengti vonios kambarį pagal Feng Shui

Feng Shui – tai senovės Kinų taikoma praktika, kurios pagrindinis tikslas jog žmogaus vidinė energija būtų harmonijoje su jį supančia išorine energija. Viena iš tų energijų – vanduo. Vanduo susijęs su turtais, išmintimi ir socialine komunikacija. Štai kodėl vonios kambarys yra viena svarbiausių erdvių, kai namus norima įsirengti pagal Feng Shui.

Šiuolaikiniai, modernūs vonios kambariai, tai visiškai priešingybė prieš tai kas buvo Kinijoje, kai pradėta taikyti Feng Shui praktika. Galite įsivaizduoti, kad tais laikais, vonios kambarys nebuvo ta erdvė, kurioje buvo norima praleisti kuo daugiau laiko. Dėl tvyrančios blogos energijos juose, vandens elementas ( materialinis srautas ) buvo tiesiog nuleidžiamas į kanalizaciją.

Šiais laikais vonios kambarys yra skirtas pailsėti, apsivalyti ir atsinaujinti. Jis net gali būti panašus į mini-spa erdvę. Kai kalbama apie tradicinį Feng Shui taikymą, tai tikrai turėtų būti ta praktika, kuri pagerbtų jūsų vidinę energiją atėjus į tam tikrą erdvę. Straipsnyje, žemiau, rasite keletą paprastų patarimų kaip įsirengti vonios kambarį ir kokių taisyklių laikytis, kad jūsų vidinė energija rastų pasitenkinimą.

Taupykite vandenį

Kadangi Feng Shui filosofija jungia mūsų namus su aplinka ir gamta ir yra paremta aplinką saugančiais bei tausojančiais principais, apgalvotai naudokite vandenį, kuriuo sukuriama energija. Jūsų dėmesingumas ir rūpestis, naudojant šį brangų resursą, pateks ir į kitas jūsų gyvenimo sritis, įskaitant ir tai, kaip su jumis elgsis kiti. Tai galima padaryti keliais paprastais būdais: sumontuoti vandens taupymo prietaisus, sutrumpinti laiką praleidžiamą duše, užtikrinti kad niekur nėra vandens nuotėkio.

Laikykite uždarytą tualeto dangtį

Tualetas atlieka nuleidimo ir plovimo funkciją. Tai yra viena iš tų zonų, kuriai reikia skirti ypatingą dėmesį, kai kalbama apie Feng Shui. Norėdami energetiškai sumažinti resursų išeikvojimą, laikykite tualeto dangtį uždarytą, kai jis nenaudojamas, be to, tai sumažina drėgmės patekimą į patalpą, dėl ko gali atsirasti pelėsis ir grybelis.

Uždarykite vonios kambario duris

Panašiai kaip ir su tualeto dangčiu, taip ir su tualeto durimis. Tai yra dar vienas būdas, per kurį jūsų energija gali patekti į vonios kambarį ir išeiti per kanalizaciją. Jei apskritai norite gero Feng Shui namuose, laikykite vonios kambario duris uždarytas, tokiu būdu neleisite išeiti jūsų Či energijai.

Paslėpkite unitazą

Jei įmanoma, vizualiai paslėpkite unitazą, kad jis nebūtų matomas iš kitų erdvių. Tai galite padaryti uždarydami vonios kambario duris arba suprojektuodami jį taip, kad įeinant jis nebūtų matomas.

Veidrodis ant vonios durų

Jei galite, uždėkite veidrodį ant tualeto durų išorinės pusės, tai pagerins jūsų namų energiją. Veidrodis energetiškai ištrina vonios kambarį, kartus su juo panaikindamas visas Feng Shui problemas.

Augalai

Pagrindinė vonios kambario problema yra energijos praradimas per vandens nuleidimą žemyn. Kadangi visi mėgsta augalus, o gyvas žaliuojantis kambarinis augalas, tai vienas populiariausių būdų pagerinti bet kokio vonios kambario Feng Shui. Augalai leidžiamą vandens energiją žemyn, paverčia gyvybiškai svarbia energija, kuri palaiko jų gyvybę. Vanduo augalus maitina, stiprina ir padeda jiems augti. Tuo pačiu augalais įnešamas gamtos elementas į vonios kambarį.

Peržiūrėkite higienos reikmenis

Reguliariai tikrinkite savo naudojamus produktus, kuriuos laikote vonios kambaryje pvz. higienos reikmenis, kosmetiką ir t.t. Šie produktai turi trumpą galiojimo terminą, ir jei jis pasibaigęs – be gailesčio atsikratykite jais. Visų pirma, dėl to kad tikrai nenorite naudoti produktų, kurie jau yra nebetinkami tam, o antra, visi daiktai, esantys namuose, įtakoja jūsų fizinę bei psichologinę sveikatą, net jei jūs jų ir nenaudojate.

Keiskite rankšluosčius

Ilgai naudojant rankšluosčius juose pradeda kauptis bakterijos ir kvapai, jei įmanoma, nuvežkite į valyklą giluminiam valymui. Bet ateis momentas, kada galų gale juos turėsite keisti, jų išmesti nebūtina, nes dar galima panaudoti kaip valymo skudurus. Naujus rankšluosčius įsigykite iš organiškų, netoksiškų bei kokybiškų medžiagų. Oda didžiausias jūsų organas, per kurį absorbuojama energija.

Reguliariai valykite vonios kambarį

Kadangi vonios kambarys yra skirtas valyti ir tausoti kūną, būtinai prižiūrėkite ir vonios kambarį. Kiek įmanoma, naudokite netoksiškas, organines priemones. Prižiūrėkite vonios kambarį taip, kaip prižiūrite savo kūną!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *